توضیحات محصول

اسپری گریس آنتی سیز  Weicon Anti Seize ASA400 

اسپری در برابر خوردگی، زنگ زدگی، گریپاژ، پدیده حرکت لغزشی-ارتعاشی، اکسید شدن و خوردگی فرسایشی محافظت می کند.مقاومت دمایی بالا وخاصیت جداکنندگی دارد و در واکنش های الکترولیتی (جوشکاریهای سرد) به عنوان محافظ می توان استفاده کرد و همچنین در بسیاری از بخش های صنایع قابل استفاده می باشد.

وایکن! | محصولاتی که میتوانید به آنها اطمینان کنید

مدت ۶۰ سال است که وایکن برای تولید محصولاتی با کیفیت عالی و مناسب شرایط کاری خاص و سخت در سطح دنیا تلاش می کند.

شرکت وایکن محصولاتی مانند چسب های ویژه و مواد پرکننده، اسپری های صنعتی، چسب های ساختاری با عملکرد فوق العاده، روغن و گریس ها را جهت تولید و ساخت، تعمیرات و نگهداری به مشتریان ارائه می کند.

بخش دوم شرکت در سال ۱۹۴۹ به عنوان سازنده ابزار آلات ،جهت توسعه و ساخت ابزارآلات تخصصی تاسیس شد. هم اکنون شرکت وایکن از پیشتازان این عرصه می باشد.

مدیرعامل رالف وایدلینگ برای توسعه پایدار این شرکت صنعتی چه در دفتر اصلی شرکت در شهر مونستر آلمان و چه در سایر نقاط دنیا از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.

نمایندگی شرکت وایکن در دبی امارات متحده عربی از سال ۲۰۰۵ ،نمایندگی در کیتچنر اونتاریو درکشور کانادا از سال ۲۰۰۸ و نمایندگی استانبول در کشور ترکیه از سال ۲۰۱۱ در حال ارائه خدمات به بخش های مختلف صنعت در سرتاسر دنیا هستند.

وایکون شرکتی تخصصی با طیف گسترده محصولات و با بیش از ۳۰۰ محصول می باشد. محصولاتی که روزانه کاربران زیادی در ۷۵ کشوردنیا به آن اعتماد می کنند.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است، آیا می خواهید که دیدگاه خود را ثبت کنید؟

اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “اسپری گریس آنتی سیز Weicon Anti Seize ASA400”

*