توضیحات محصول

اسپری گریس آنتی سیز   Weicone Anti Seize ASW400

 

اسپری محافظت کننده بدون فلز ویکن  WEICON Anti-Seize High-Tech Assembly Spray ASW 400 آلمان با مقاومت حرارتی بالا عاری از فلز و دارای تاییدیه استاندارد NSF از کشور آلمان برای استفاده در صنایع غذایی با مقاومت دمایی بالایی و خاصیت جداکنندگی خوب، خاصیتی خنثی و با مواد مختلف سازگار می باشد.

 

این محصول مخصوص کاربردهایی است که محصولات حاوی فلز باعث ایجاد واکنش الکترولیتی شوند و یا در جایی که محصولات حاوی نیکل به دلایل ایمنی و سلامتی نباید در محیط کار استفاده شود همچنین در جایی که بخاطر مسائل بصری نباید از محصولات حاوی فلزات تیره استفاده کرد، بکار می رود.

دامنه استفاده ی این محصول در بیشتر کاربردی های صنعتی می باشد.

وایکن! | محصولاتی که میتوانید به آنها اطمینان کنید

مدت ۶۰ سال است که وایکن برای تولید محصولاتی با کیفیت عالی و مناسب شرایط کاری خاص و سخت در سطح دنیا تلاش می کند.

شرکت وایکن محصولاتی مانند چسب های ویژه و مواد پرکننده، اسپری های صنعتی، چسب های ساختاری با عملکرد فوق العاده، روغن و گریس ها را جهت تولید و ساخت، تعمیرات و نگهداری به مشتریان ارائه می کند.

بخش دوم شرکت در سال ۱۹۴۹ به عنوان سازنده ابزار آلات ،جهت توسعه و ساخت ابزارآلات تخصصی تاسیس شد. هم اکنون شرکت وایکن از پیشتازان این عرصه می باشد.

مدیرعامل رالف وایدلینگ برای توسعه پایدار این شرکت صنعتی چه در دفتر اصلی شرکت در شهر مونستر آلمان و چه در سایر نقاط دنیا از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.

نمایندگی شرکت وایکن در دبی امارات متحده عربی از سال ۲۰۰۵ ،نمایندگی در کیتچنر اونتاریو درکشور کانادا از سال ۲۰۰۸ و نمایندگی استانبول در کشور ترکیه از سال ۲۰۱۱ در حال ارائه خدمات به بخش های مختلف صنعت در سرتاسر دنیا هستند.

وایکون شرکتی تخصصی با طیف گسترده محصولات و با بیش از ۳۰۰ محصول می باشد. محصولاتی که روزانه کاربران زیادی در ۷۵ کشوردنیا به آن اعتماد می کنند.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است، آیا می خواهید که دیدگاه خود را ثبت کنید؟

اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “اسپری گریس آنتی سیز Weicone Anti Seize ASW400”

*