xado-new-car

محافظ موتور خودرو نو و تازه تعمیر XADO Atomic Metal Conditioner New Car

In stock

این محصول علاوه بر محافظت با استفاده از تکنولوژی نسل سوم متال کاندیشنرها آب بندی قطعات موتور را بصورت کامل انجام میدهد .توضیحات محصول

محافظ موتور خودرو نو و تازه تعمیر  XADO Atomic Metal Conditioner New Car

“محافظ موتور خودرو نو و تازه تعمیر” با نام تجاری “متال کاندیشنر نیوکار” ساخته شده به صورت کاملا ویژه برای خودروهای نو و تازه تعمیر ، ایجاد کننده بالا ترین حد ممکن محافظت از موتورهای نو تا زیر ۲۰/۰۰۰ کیلومتر کارکرد و تازه تعمیر . این محصول علاوه بر محافظت با استفاده از تکنولوژی نسل سوم متال کاندیشنرها آب بندی قطعات موتور را بصورت کامل انجام میدهد . خودروهای وارداتی غالبا از تکنولوژی بالایی برخوردارند موتور این نوع خودروها بسیار حساس بوده و پس از تعمیر اساسی در استارت اولیه این حساسیت به اوج خود میرسد تقریبا تمام اقدامات برای جلوگیری از خسارت ناشی از استارت بعد از تعمیر اساسی بی نتیجه بوده و در چند ثانیه ابتدایی تا رسیدن فشار روغن به حد نرمال بالاترین میزان فرسایش به موتور وارد میشود و بعضا اورهال موتور و هزینه سنگین بی نتیجه و بین یاتاقان و میلنگ خط و خراش ایجاد می شودشما میتوانید از این محصول در موتور خودروهای یاد شده و یا هر نوع خودرو دیگر پس از  تعمیر اساسی استفاده و در برابر خسارت استارت اولیه ۱۰۰% محافظت نمایید. عملکرد این محصول توسط ما بر روی انواع خودرو وارداتی قبل از استارت اول پس از تعمیر اساسی تست میدانی شده و نتیجه حاصله فراتر از انتظار بود.

 

***اطلاعات بیشتر و دستور استفاده برای نتیجه بهتر را میتوانید به صورت تلفنی یا زمان مراجعه دریافت نمایید ***

به نقل از زادو اهواز

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است، آیا می خواهید که دیدگاه خود را ثبت کنید؟

اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “محافظ موتور خودرو نو و تازه تعمیر XADO Atomic Metal Conditioner New Car”

*