xado-tuning

محافظ و احیاگر موتورهای تحت فشار و پرقدرت XADO Atomic Metal Conditioner Tuning

In stock

محافظ و احیاگر موتورهای تحت فشار و پرقدرتتوضیحات محصول

محافظ و احیاگر موتورهای تحت فشار و پرقدرت XADO Atomic Metal Conditioner Tuning

محافظ و احیاگر موتورهای تحت فشار و پرقدرت” با نام تجاری “متال کاندیشنر اتمیک تیونینگ Tuning” ویژه موتور خودروهای پر قدرت ، موتور تقویت شده ، سوپر و توربوشارژر دار (High-Compression or Modified Automobiles) و موتور خودروهایی که از حداکثر توان آن استفاده و یا تحت فشار کاری قرار دارند طراحی شده است. این محصول حاوی ۳۳٫۳% (RF33) بوده که برای یک پروسه بازسازی و احیاء سطوح تحت سایش موتور کافیست.
صرف نظر از اینکه چه اندازه به سرویس و نگهداری خودرو خود اهمیت میدهید به مرور زمان اصطکاک و حرارات باعث فرسودگی موتور خودرو میشود اضافه نمودن یک بطری از “متال کاندیشنر اتمیک تیونینگ” باعث میشود نقاط سایشی با یک لایه خود تنظیم متالو سرام عایق شده و پس از کامل شدن فرآیند و چرخه احیاء از فرسودگی بیشتر موتور خودرو تا ۶۵/۰۰۰ مایل معادل ۱۰۰/۰۰۰ کیلومتر (بسته به نوع استفاده و کیفیت سرویس دوره ای خودرو) جلوگیری میکند. برای بالاترین سطح محافظت از موتور خودرو توصیه میشود از روغن موتورهای اتمیک زادو و متال کاندیشنر اتمیک بزرگراه HighWay در هر نوبت تعویض روغن استفاده شود روغنهای اتمیک و متال کاندیشنر بزرگراه به ترتیب حاوی ۰٫۵% و ۵٫۵% (RF5.5) مواد نانو احیاگر میباشند که استفاده از آنها در کنار هم میتواند یک پروسه احیاء را در پی داشته باشد.

 

***اطلاعات بیشتر و دستور استفاده برای نتیجه بهتر را میتوانید به صورت تلفنی یا زمان مراجعه دریافت نمایید ***

به نقل از زادو اهواز

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است، آیا می خواهید که دیدگاه خود را ثبت کنید؟

اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “محافظ و احیاگر موتورهای تحت فشار و پرقدرت XADO Atomic Metal Conditioner Tuning”

*