توضیحات محصول

چسب دو طرفه Saca

 • محصول تایوان
 • با ضخامت ۲ میلی متر
 • با رنگ مشکی
 • در عرض های ۱ ، ۲٫۲ ، ۳ ، ۴ ، ۵ سانتی متر
 • در طول ۵ متر 

***اطلاعات بیشتر و دستور استفاده برای نتیجه بهتر را میتوانید به صورت تلفنی یا زمان مراجعه دریافت نمایید ***

4.00 از 5

1 نقد و بررسی چسب دو طرفه Saca

 1. 4 از 5

  :

  با سلام
  ضمن تشکر از کیفیت یکنواخت و خوب محصولات شما، من مصرف کننده حرفه ای محصولات شما نیستم و هر سال در حدود ۱۵ الی۲۰ حلقه از چسب های دو طرفه را مورد استفاه قرار می دهم. پیشنهادی در راستای استفاده بهینه از منابع داشتم. در زیر خلاصه ای از این پیشنهاد اورده شده است:
  معضل :آخرین لایه چسب به علت اینکه با لایه کاغذی حلقه میانی در تماس است در هر حلقه دور ریز می شود و ضایع می شود. مطابق محاسبات من در هر حلقه در حدود ۱۰ سانتی متر چسب دور ریز می شود. این یعنی ۲ درصد محصولات شما به صورت پیش فرض ضایع می شود.( گرچه این واقعیت وجود که شما بدین ترتیب می توانید ۲ درصد بیشتر محصولاتتان را بفروش برسانید ) اما این فروش به قیمت از دست رفتن منابع محدود بر روی کره زمین تمام می شود…
  راه حل پیشنهادی : اگر بر روی حلقه کاغذی یک لایه چسب شیشه ای چسبانیده شود ، می توان از آخرین لایه نیز استفاده نمود. اگر در حین پروسه تولید ، چسبندگی بین تیوب کاغذی و لایه چسب ضروری است ، می توان دو سانتی متر از تیوب کاغذ را بدون چسبانیدن چسب شیشه ای رها نمود تا چسب دوطرفه در همین دو سانتی متر به تیوب کاغذی بچسبد و ۸ سانتی متر دیگر قابل مصرف گردد.
  با تقدیم احترام
  کوه زاد از ملایر

  • 0 از 5

   :

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   ممنون از توجه شما و ارائه راه حل برای مشکل این محصول

اضافه کردن دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

*